× Fa فارسی En English

فروشگاه استعلام حمل و نقل درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها
فیلتر محصولات

 قیمت نبشی، خرید و فروش انواع نبشی مرغوب

قیمت انواع نبشی چگونه تعیین می شود؟

قیمت نبشی می تواند نرخ های مختلفی داشته باشد و بر اساس موارد مختلفی قیمت آن ها تعیین می شود. از این موارد می توان به جنس ساخت، ضخامت، اندازه بال ها، طول و غیره اشاره کرد. مدل و اندازه بال ها جزو مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت  نبشی هستند به صورتی که هرچه قدر اندازه بال ها زیادتر باشد وزن محصول بالاتر رفته و در نهایت بر روی قیمت نهایی محصول تاثیر می گذارند. شرکت های مختلفی این محصول را در کشور ایران تولید می کنند و قیمت نبشی بسته به برندهای تولید کننده آن نیز می تواند متفاوت باشد. قیمت این محصول می تواند بر اساس فاکتورهایی مانند قیمت جهانی، نرخ تورم و ارز در زمان خرید نیز متفاوت باشد.


راهنمای خرید نبشی

به خاطر رقابت زیادی که در عرصه تولید این محصولات وجود دارد، تولیدی ها و کارخانه های مختلف تلاش می کنند تا بهترین کیفیت این محصول را تولید کرده و سطح بالاتری را در زمینه های پشتیبانی و فروش داشته باشند. توصیه می کنیم برای خرید نبشی از مشاروان و کارشناسان متخصص و با تجربه در این زمینه کمک بگیرید و بعد از مشورت با آن ها با توجه به احتیاج و کار خود اقدام به خرید نبشی کنید. روش های مختلفی برای خرید این محصول وجود دارد شما می توانید به طور حضوری از شرکت ها و کارخانه های مختلف این محصول را تهیه کنید و یا به صورت آنلاین ان را خریداری کنید.

 

نبشی
نبشی جزو مقاطع فولادی است که دارای موارد استفاده زیادی در سازه های مختلفی است، این محصول جزو مهم ترین پروفیل های ساختمانی است که در دو صورت منفرد و مرکب ساخته و به بازار عرضه می شود. این محصول در دو حالت منفرد و مرکب در سازه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. نقش اصلی نبشی برای متصل کردن عنصرهای مختلف به همدیگر است، برای مثال متصل کردن تیرآهن ها به سیم های باربر، متصل کردن پل ها به ستون، متصل کردن ستون به فونداسیون و همین طور ساخت خرپا و ستون از کاربردهای  مهم و علت اصلی خرید نبشی است.


نبشی چیست؟

نبشی نوعی پروفیل است که برشگاه آن در شکل دو ضلعی است که به نسبت همدیگر عمود هستند. این محصول کاربرد زیادی در سازه های گوناگون دارد و جزو مهم ترین قطعه های موجود در ساختمان محسوب می شود. به همین خاطر قیمت نبشی در هزینه های نهایی بناها نقش زیادی دارد.
انواع نبشی ها
نبشی ها در دو نوع ساخته می شوند:
•    نوع پرسی: یکی از انواع این محصول است که از پایه یک ورق 6 متری است و در اثر خمیدن ورق از وسط عرض آن خم شده و به شکل اصلی خود در می آید.
•    نوع فابریک: یکی از أنواع این محصول است که به صورت پایه در کارخانه ساخته می شود.
مشخصات نبشی ها
دارای دو مشخصه رایج به صورت زیر هستند:
•    اندازه بال ها
•    ضخامت
کاربرد نبشی چیست؟
از این محصول در دو حالت منفرد و یا مرکب در انواع مختلف سازه های ساختمانی و پروژه های ساختمانی استفاده می کنند. این نوع پروفیل را می توان بنا به دلخواه به طور تکی و یا ترکیبی در سازه های مختلف استفاده کرد.