× Fa فارسی En English
ثبت ناوگان وبلاگ اخبار فروشگاه ها قوانین درباره ما تماس با ما چند رسانه ای راهنمای ثبت نام

آهن آلات برمکی

حیطه کاری آهن آلات برمکی توزیع کننده آهن آلات صنعتی،ساختمانی انواع تیرآهن،میلگرد و پروفیل است.

 

محصولات این فروشگاه

پروفیل های فولادی محصولات فولادی هستند که به شکلی که از سطح مقطع یکسان در تمام طول آن غلت داده شده ، کشیده شده یا فشار داده شده اند.

تیرآهن یک عنصر ساختاری است که در درجه اول در برابر بارهای جانبی وارد شده به محور تیر مقاومت می کند. حالت انحراف آن در درجه اول با خم شدن است. بارهای وارد شده به تیر منجر به واکنش نیروهای در نقاط پشتیبانی تیر می شود

میلگرد  نوار فولادی یا مش سیم های فولادی است که به عنوان دستگاه کشش در بتن مسلح و سازه های بنایی مسلح برای تقویت و کمک به بتن تحت کشش استفاده می شود . میلگردها جنس های مختفلی دارند، و در مدل های گوناگونی تولید می‌شوند.

محصولات فولادی تولید کننده و تامین کننده های بسیاری در کشور دارد. کارخانه و شرکت های بزرگ و کوچک فعال در این حوزه هستند اما تعداد کمی از آن ها واقعا ارئه دهنده محصولات و خدمات با کیفیتی به مشریشان هستند یکی از آن ها آهن آلات برمکی است.

 

قیمت محصولات آهن آلات برمکی 

این فروشگاه همانطور که در ابتدا بیان کردیم، تامین کننده وحصولات فولادی و ساختمانی است. بدیعی است که هر مواردی در قیمت فولاد و مشتقات آن تاثیر گذار باشد، قیمت محصولات فلزی این قروشگاه نیز تاثسر چذیر همان عوامل خواهند بود مانند:

نرخ ارز

هزینه حمل و نقل

تاصیر تحریم بر بازار داخلی

قیمت جهانی محصئلات مرتبط

میزان عرضه و تقاضا

کیفیت محصول و کالای مورد نظر 

و..... از جمله عواملی هستند که بر قیمت محصولا آهن آلات برمکی تقش دارند.

 

برای خرید مصالح ساختمانی حتما باید یا خود دانش و تجربه کافی در این زمینه را داشته باشید، و یا با فرادی که در این کار علم کافی را  دارند مشورت کنید، چون یکی از مهم ترین مسائل در ساخت سازه ها، ساختمان، پل و سوله ها کیفیت و کمیت مصالح مورد نیاز است.

فلزات آهنی مورد استفاده در ساختمان به چندین دسته تقسیم میشوند که مهم ترین آنان نبشی و ناودانی، میلگرد، تیر آهن و پروفیل هستند. هرکدام از این فلزات ساختمانی دارای یک سری مشخصات اند که زمان خرید برخی از اطلاعات را طلب می‌کنند، اعم از سایز مناسب، جنس و آلیاژ، وزن مصالح، شرایط آب و هوایی، کاربری سازه در حال ساخت و..... چند مورد از فاکتور های مهم در هنگام خرید مصالح ساختمانی می باشند. 

اگر در مورد خرید محصولات آهن آلات برمکی نیاز به مشاوره داشتین، شما میتوانید از متخصصان ما در تجارت گرام کمک بگیرید. مشاورین ما همواره آماده به پساخگویی سولات شما می باشند.

 

لازم به ذکر تمامی فروشگاه های عضو پلتفرم تجارت گرام دارای بالاترین کیفیت محصولات و تضمین خدمات پس از فروش هستند.

 

ارتباط با آهن آلات برمکی

شما میتوانید در صورت نیاز برای ارتباط با این تامین کننده از طریق تجارت گرام اقدام نمایید. در سایت ما پل های ارتباطی نظیر شماره تماس، ایمیل و صفحه اینستاگرام این فروشگاه وجود دارد.

محصولات این فروشگاه