× Fa فارسی En English
ثبت ناوگان وبلاگ اخبار فروشگاه ها قوانین درباره ما تماس با ما چند رسانه ای راهنمای ثبت نام

لوله گالوانیزه

قیمت لوله گالوانیزه امروز را در تجارت گرام مشاهده کنید

 یکی از بهترین و پرکاربردترین انواع لوله ها، لوله گالوانیزه می باشد که به دلیل خصوصیات خاصی که دارد، گزینه مناسبی برای استفاده در بسیاری از شرایط است. لوله گالوانیزه در واقع یک لوله‌ از جنس  آهن و یا فولاد است که با فلز “روی” پوشش داده شده‌ است. به فرآیندی که لوله فولادی در روی فرو رفته تا از زنگ زدگی آن جلوگیری شود گالوانیزاسیون می گویند. همانطور که گفته شد این فرآیند برای افزایش مقاومت لوله در برابر خوردگی و زنگ زدگی در شرایط محیطی مرطوب و شرایطی که مواد خورنده و اسیدی در ان حضور دارند انجام می‌شود. در این مطلب میخواهیم درباره قیمت لوله گالوانیزه و نحوه خرید لوله گالوانیزه در تجارت گرام صحبت کنیم، بنابراین همراه ما باشید.

 

در ابتدا توضیح مختصری راجع به روند تولید این محصول لازم است تا بدانید برای خرید چه محصولی هزینه صرف می کنید. مراحل تولید این لوله‌ها در واقع مانند لوله‌های اهنی و فولادی هستند و تا مرحله گالوانیزاسیون مراحل مشابهی در تولید دارند. در مرحله آخر یا مرحله گالوانیزاسیون لوله وارد استخر مذاب فلز روی خواهد شد تا لایه محافظ روی آن را بپوشاند. لوله های گالوانیزه انواع مختلفی دارند و  بر اساس روش تولید می توانیم آنها به دو دسته ی لوله های گالوانیزه گرم و لوله های گالوانیزه سرد تقسیم کنیم. اما بر اساس وزن، لوله های گالوانیزه به سه دسته ی سبک، متوسط و سنگین تقسیم می شوند.

 

قیمت لوله فولادی گالوانیزه در تمام ضخامت ها

اگرچه برخی معتقدند که قیمت لوله گالوانیزه گران است، اما مقاومت بالا در این محصولات باعث کاهش سایر هزینه ها در طول نگهداری آن می‌شود. در واقع برخلاف گران بودن قیمت لوله های گالوانیزه نسبت به محصولات مشابه خود، استفاده از آن در بسیاری از موارد باعث صرفه اقتصادی در بلند مدت می شود. بیشترین استفاده از این لوله ها در خطوط انتقال آب و فاضلاب شهری است و همچنین در پروژه‌های کشاورزی نیز این مقاطع فلزی به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این لوله خطوط انتقال گاز نیز به دلیل لزوم قابلیت اطمینان بالا رایج است و به عنوان کاربرد دیگر این لوله های فلزی که کمی متفاوت‌تر از موارد دیگر است می‌توان از ساخت گلخانه‌، دکل‌های مخابراتی، ساختمان سازی ، مسیرهای خورشیدی ، دروازه مزرعه، نرده ها و غیره نام برد. قیمت این لوله ها بر اساس کیفیت، مقدار روی به کار رفته در هر گرم، سایز و ضخامت متفاوت است.

 

درباره ی لوله گالوانیزه بیشتر بدانیم!

به کار رفتن ۲۰۰ تا ۶۰۰ گرم روی در هر متر مربع در این لوله ها سبب حداقل ۲۰ سال مقاومت در برابر زنگ زدگی خواهد شد و من خرید این محصولات با کیفیت را به شما پیشنهاد میکنم. بخش تولید ما سال ها است که در زمینه تولید این محصولات تجربه دارد و برای کار در تولید  آموزش دیده است. شرکت ما چندین خط تولید برای انواع لوله های گالوانیزه دارد و این اطمینان را می دهد که محصولات  در  تمام اندازه ها می توانند به سرعت  تولید شوند و موجودی کافی است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت لوله گالوانیزه امروز، با همکاران من در تجارت گرام تماس بگیرید.

 

wefrqewre