قیمت لوله امروز را در تجارت گرام مشاهده کنید

شاید برای شما پیش آمده باشد که برای انجام لوله کشی صنایع یا ساختمان نیاز به خرید لوله با کیفیت مناسب با قیمتی مناسب تر باشید ، پس لازم است آگاهی کاملی از قیمت لوله امروز در بازار داشته باشید تا در حین خرید دچار مشکل نشوید .در کشور ما با توجه به عرضه و تقاضای لوله یا حوادث مختلف ، ممکن است قیمت لوله تغییر کند.

 • قیمت روز لوله بر اساس برند و نوع آن ممکن است متفاوت باشد ‌، در نتیجه برای خرید یک لوله مناسب باید نوع استحکام و ماندگاری و مقاومت در برابر دما یا عدم زنگ زدن بررسی شود ، زیرا هرکدام از این موارد میتواند بر روی قیمت لوله تاثیر مستقیم و یا غیر مستقیم بگذارد
 •  بد نیست بدانید که چرا قیمت لوله حالت نوسانی دارد ؟ درواقع عوامل زیادی در قیمت لوله تاثیر گذار هستند ، مانند نبود ارز ، تحریم های بین المللی و یا دلایل مستقیم مانند کیفیت ، برند و ویژگی های ظاهری و فیزیکی که باعث نوسان قیمتی شده اند.
 • لوله فولادی و آهنی از جمله دو لوله پرتقاضا در کشورمان میباشد ، و دلایل زیادی برروی قیمت این دو لوله تاثیرگذار است ،و ممکن است دلایلی مانند استفاده ی بیشتر از این دو لوله یا پر کاربرد بودن آنها و حتی کیفیت این دو لوله بر روی قیمتشان تاثیر مستقیم گذاشته باشد .        

قیمت خریداری لوله آهنی

 • در واقع لوله  آهنی کاربرد های مختلفی مانند ، لوله آب ، گاز و داربست دارد ، قیمت لوله آهنی بستگی به عوامل مختلفی دارد ، برای مثال ، صادرات و یا نبود ارز و همچنین تحریم فلزات از جمله دلایلی است  که سبب میشود قیمت لوله آهنی در نوسان شدیدی قرار بگیرد
 • برای مثال اگر صادرات کشور ما در این حوزه افزایش یابد سبب میشود که ،لوله  آهنی در کشور ، با کمبود عرضه روبرو شود ، و سیاست های داخلی دولت سعی بر افزایش قیمت روز لوله آهنی داشته باشد.
 • برای خرید لوله آهنی ، ابتدا باید وزن این لوله را بدست بیاورید که این وزن بر اساس چگالی آهن لوله ، گرفته میشود ، علاوه بر آن عواملی مانند ضخامت ، اینج ، قطر ، طول ، در هنگام خرید لوله آهنی ، قیمت لوله را مشخص خواهند کرد

 قیمت لوله فولادی

 • این لوله ، بر اساس نوع و ضخامت و طول ، دارای قیمت متفاوتی است .جالب است بدانید که قیمت لوله فولادی متفاوت تر از قیمت لوله های مشابه است ، زیرا قطر اسمی متفاوت تری دارد .قطر اسمی به معنای میزان فشاریست که یک لوله میتواند تحمل کند.
 • میتوان نتیجه گرفت لوله های فولادی با قطر کمتر از ۱۲ اینچ دارای قطر اسمی و خارجی یکسانی نیستند ولی لوله های فولادی با قطر بیشتر از ۱۴ اینچ دارای قطر اسمی و خارجی یکسانی هستند.
 • برای خرید لوله فولادی و اطلاع دقیق از قیمت لوله فولادی ، نیازمند دادن مشخصات اولیه از لوله ای که درخواست کردید هستید ، زیرا با توجه به عواملی که گفته شده است ، میتواند قیمت ها بستگی به آنها متفاوت باشد .

 علت گران بودن قیمت لوله فولادی نسبت به قیمت لوله آهنی چیست؟

 • میتوان گفت ضریب انبساطی ، لوله فولادی کم است در نتیجه ، در مکان هایی که لوله فولادی استفاده میشود ‌، از لوپ های انبساطی و قطعه ی انبساطی کمتری استفاده میشود که کیفیت و کارایی لوله فولادی را بالا برده و سبب افزایش قیمت لوله فولادی شده است
 • در خرید لوله قطعا عدم زنگ زدن یکی از ویژگی های بسیار مهم است که لوله های فولادی زنگ زدگی کمتری دارند و سبب افزایش قیمت لوله شده است.همچنین لوله فولادی صلیب بالایی دارد و کمتر تغییر شکل میدهد .با این دلایل میتوان گران بودن قیمت لوله را طبیعی خواند ‌.
 • لوله های آهنی در محیط های مرطوب و دماهای مختلف ، دچار زنگ زدگی و تغییر رنگ ، با سرعت بیشتری نسبت به لوله های فولادی میشوند.لوله های فلزی سیاه که نوعی لوله فلزی به شمار می آیند، درمورد انتقال آب آشامیدنی کارایی ندارند و میدانیم که ، لوله کشی ساختمان ، پر تقاضا ترین بخش نیاز مردم برای خرید لوله است و تقاضا هم یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت لوله میباشد .

 تجارت نوین محصولات صنعتی

 • تجارت گرام جایی برای فروش محصولات صنعتی به روش نوین .شما به راحتی میتوانید برای خرید محصولات صنعتی با قیمتی مناسب و به صرفه اقدام کنید‌.در تجارت گرام میتوانید ، درمورد خرید لوله و ، قیمت های آن اطلاعات کافی را کسب کنید و خیالتان از قیمت و کیفیت راحت باشد تا مناسب ترین و ارزان ترین محصول صنعتی خود را دریافت کنید .
 • بررسی اصالت کالا ،بازرسی کالا در محل ، حمل و نقل آسان و پشتیبانی ۲۴ ساعته را درتجارت گرام برای بررسی خرید و قیمت لوله تجربه کنید .


انتخاب نوع محصول

انتخاب سایز ها

انتخاب تولیدکنندگان