× Fa فارسی En English
ثبت ناوگان وبلاگ اخبار فروشگاه ها قوانین درباره ما تماس با ما چند رسانه ای راهنمای ثبت نام

میلگرد

قیمت روز و لحظه ای تمام فروشندگان میلگرد ( میلگرد آجدار ، میلگرد ساده )

شرکت فولاد و میلگرد آناهیتا گیلان (سهامی خاص) واقع در استان گیلان یکی از معروف‌ترین و باکیفیت‌ترین برندهای تولیدکننده میلگرد در کشور است که با استفاده از مجهزترین ماشین‌آلات و تکنولوژی‌های روز دنیا محصولاتی با قابلیت رقابت در سطح ملی را ارائه می کند. کارخانه فولاد آناهیتا از کارخانه‌های مهم فولادی در زمینۀ تولید انواع میلگردهای ساده و آجدار در سایزها و استانداردهای مختلف است.
قیمت میلگرد آناهیتا گیلان امروز
ظرفیت تولیدی این مجتمع سالانه 320 هزار تن میلگرد در آنالیزهای A2 و A3 می باشد. قیمت میلگرد آناهیتا را روزانه از لیست تجارت گرام دریافت نمایید.
همانطور که بیان شد برای خرید میلگرد و اطلاع از قیمت میلگرد آناهیتا، یکی از مواردی است که فعالان حوزه فولاد و ساختمان‌سازی به صورت روزانه در بازار دنبال می‌کنند. که میلگرد‌های تولیدی توسط این شرکت از محبوبیت بالایی میان صنعت‌کاران برخوردار و منطبق با استاندارد  ISIRI 3132 است. میلگردها از سایز 8 تا 32 برای عرضه وجود دارد اما بیشترین آمار فروش از میلگرد سایز 14 و سایز 16 می‌باشد.
اگر شما از کسانی هستید که تغییرات قیمت میلگرد آناهیتا را دنبال می کنید و به دنبال خرید آن با مناسب ترین قیمت هستید می توانید برای مشاهده قیمت روز میلگرد میلگرد آناهیتا که فروشگاه های مختلف در کشور ارائه می دهند جدول مقایسه قیمت زیر را مشاهده نمایید و تصمیم بگیرید از کدام فروشنده می خواهید ثبت سفارش انجام دهید.