× Fa فارسی En English

فروشگاه استعلام حمل و نقل درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها
میلگرد

میلگرد تیکمه داش کاوه

مجتمع فولاد کاوه تیکمه داش واقع در تبریز در زمینه توزیع و خرید و فروش آهن آلات ساختمانی فعالیت دارد. مجتمع فولاد کاوه انواع مقاطع فولاد سنگین و سبک را تولید می نماید.قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش تبریز نسبت به سایر میلگردهای تولید شده در کشور در رنج مناسبی قرار دارد.


وزن میلگرد تیکمه داش

این واحد صنعتی نیز با بهره گیری ازجدید ترین تجهیزات دنیا تحت استانداردهای ملی و بین المللی میلگردهای فولادی را در چهار گرید A1, A2, A3 و همچنین A4 تولید و روانه بازار می کند. این مقاطع همگی دارای مشخصات فنی و وزن استاندارد بوده که در جدول و لیست میلگرد کاوه را می توانید مشاهده نمائید.
میلگردهای تولید شده کارخانه فولاد تیکمه داش در صنعت ساختمان سازی، کاربردهای فراوانی دارند. این نوع میلگردها، در ساخت و ساز پیچ، میخ، سیم بکسل و ... استفاده می‌شود.
قیمت میلگرد تیکمه داش نیز همانند سایر میلگرد های کارخانه های دیگر ، دارای نوسان است و ممکن است در طول روز و یا هفته روند افزایشی و کاهشی داشته باشد. جدول قیمت فولاد تیکمه داش را در تجارت گرام مشاهده نمایید.
اگر شما از کسانی هستید که تغییرات قیمت میلگرد کاوه  را دنبال می کنید و به دنبال خرید آن با مناسب ترین قیمت هستید می توانید برای مشاهده قیمت روز میلگرد کاوه تیکمه داش که فروشگاه های مختلف در کشور ارائه می دهند جدول مقایسه قیمت زیر را مشاهده نمایید و تصمیم بگیرید از کدام فروشنده می خواهید ثبت سفارش انجام دهید.