× Fa فارسی En English
ثبت ناوگان وبلاگ اخبار فروشگاه ها قوانین درباره ما تماس با ما چند رسانه ای راهنمای ثبت نام

میلگرد

قیمت روز و لحظه ای تمام فروشندگان میلگرد ( میلگرد آجدار ، میلگرد ساده )

احداث مجتمع فولاد روهینا جنوب واقع در استان خوزستان، شهرستان دزفول می باشد. این مجتمع با برخورداری از یک واحد نورد میلگرد، به نام ریبار و یک واحد ذوب و نورد پیوسته، به نام میدا، ضمن تأمین بخشی از نیازهای کشور، این پتانسیل را دارد که یکی از صادرکنندگان محصولات فولادی نیز باشد.
بخش نورد پیوسته کارخانه روهینا به صورت سالانه قادر است بالغ بر 450 هزار تن میلگرد را تولید و روانه بازار نماید. این مجموعه یکی از سه کارخانه در کل دنیا  است که با تکنولوژی سیستم های نوین مهندسی اقدام به تولید میلگرد میکند. 
از مهم ترین اهداف مجموعه روهینا دزفول این است که مشتری محوری و تاکید بر کیفیت محصولات است. مواردی همچون توسعه خطوط تولیدی، فعالیت در بازارهای داخلی و خارجی، جلب رضایت مشتریان، مدیریت و برنامه ریزی، تکمیل زنجیره فولادی کشور، توجه به محیط زیست حین تولیدات، صرفه جویی در انرژی های مصرفی و تامین بخشی از نیازهای داخلی از جمله دیگر اهداف این مجموعه به شمار می رود. 
شما می توانید قیمت میلگرد آجدار فولاد روهینا ، وزن میلگرد آجدار فولاد روهینا ، قیمت میلگرد ساده فولاد روهینا ، وزن میلگرد ساده فولاد روهینا را در تجارت گرام جستجو نمایید
اگر شما از کسانی هستید که تغییرات قیمت میلگرد فولاد روهینا  را دنبال می کنید و به دنبال خرید آن با مناسب ترین قیمت هستید می توانید برای مشاهده قیمت روز میلگرد فولاد روهینا که فروشگاه های مختلف در کشور ارائه می دهند جدول مقایسه قیمت زیر را مشاهده نمایید و تصمیم بگیرید از کدام فروشنده می خواهید ثبت سفارش انجام دهید.