× Fa فارسی En English
ثبت ناوگان وبلاگ اخبار فروشگاه ها قوانین درباره ما تماس با ما چند رسانه ای راهنمای ثبت نام

شرکت گروه توسعه و بازرگانی رویین پل

شرکت گروه توسعه و بازرگانی رویین پل در سومین دهه فعالیت خود همچنان با ارائه سبد نسبتاً کاملی از انواع  فروآلیاژها از محصولات تولیدکنندگان معتبر داخلی و خارجی و ارائه خدمات مشاوره مهندسی برای جلب رضایت مشتریان یک روند رو به رشد گام بر می دارد.

 

ارتباطات موثر این شرکت با بسیاری از شرکتهای صاحب نام داخلی و خارجی موجب شده تا امکان عرضه مجموعه متنوعی از مواد اولیه مصرفی صنایع ریخته گری با کیفیت و قیمت مناسب فراهم آید.

 

بیشترین فعالیت این شرکت بر روی عرضه گستره وسیعی از فروآلیاژها، فلزات پایه و مواد کمک ذوب نظیر فروسیلیسیوم، فروسیلیکومنیزیم، فرومنگنز، فرومولیبدن، فروکروم، نیکل، فروتنگستن، فرووانادیوم، فروتیتانیوم، فرونیوبیوم، گرافیت گرانوله، فروفسفر، منگنزمتال می‌باشد.

 

فروآلیاژ به آلیاژهای مختلف آهن با نسبت زیاد یک یا چند عنصر دیگر مانند منگنز (Mn) ، آلومینیوم (Al) یا سیلیکون (Si) اطلاق می شود. از آنها در تولید فولادها و آلیاژها استفاده می شود. همانطور که در ابتدا ذکر کردیم شرکت گروه توسعه و بازرگانی رویین پل یکی از برترین ارئه دهنده محصولات فروآلیاژی در کشور است. این آلیاژها ویژگی های متمایزی به فولاد و چدن می دهند یا عملکردهای مهمی در حین تولید دارند و بنابراین با صنعت آهن و فولاد ، مصرف کننده اصلی فرو آلیاژها ، ارتباط تنگاتنگی دارند. تولید جهانی فروآلیاژها در سال 2015 ، 52.8 میلیون تن تخمین زده شد.

محصولات این فروشگاه